return-a

شرایط بازگشت کالا

دنیزیدک همواره رضایت و آسودگـی خاطـر مشتریان را هدف اصلی خود قرار داده است.

به این منظور بازگشت کالا تا 7 روز (طبق بند 1) بعد از تحویل کالا توسط مشتری امکان پذیر است. هدف اصلی دنیزیدک ارسال کالاهای سالم در کمترین زمان ممکن بر اساس نیاز مشتری است و لذا تمامی کالاها با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی عرضه می‌شوند.

بازگشت کالا بر اساس هریک از بندهای زیر امکان پذیر است:

مغایرت در ارسال کالای خریداری شده

در صورت مشاهده هرگونه مغایرت بین محصول خریداری شده و محصول دریافتی، لازم است حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت کالا مغایرت را به اطلاع واحد بازگشت دنیزیدک رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (یک روز کاری) مسئولیتی متوجه دنیزیدک نخواهد بود.

استفاده از 7 روز مهلت بازگشت کالا

در صورت عدم علاقه و یا تغیر نظر مشتری، امکان بازگشت کالا به مدت 7 روز پس از دریافت کالا طبق بند 1 تا 4 امکان پذیر است. ( 1.استفاده نکردن از کالا 2.بازنشدن پلمپ 3.مخدوش نشدن بسته بندی کالا 4.مخدوش نشدن بارکد کالا ) از شرایط بازگشت 7 روزه می‌باشد.

کالاهای معیوب و یا دارای مغایرت با محتوای سایت

در صورت مشاهده هرگونه اشکال فنی (در صورت عدم استفاده) در کالای خریداری شده و یا وجود مغایرت محصول خریداری شده با محتوا و اطلاعات مندرج در سایت حداکثر تا زمان دو روز کاری پس از دریافت کالا، مغایرت را به اطلاع واحد بازگشت دنیزیدک رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (دو روز کاری) مسئولیتی متوجه دنیزیدک نخواهد بود.

کالای دارای آسیب فیزیکی

در صورت مشاهده هرگونه آسیب دیدگی فیزیکی بر روی کالای خریداری شده و یا در بسته بندی، لازم است حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت کالا، ایراد و آسیب را به اطلاع واحد بازگشت دنیزیدک رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (یک روز کاری) مسئولیتی متوجه دنیزیدک نخواهد بود.

return-b

نکات مهم در بازگشت کالا

  • جهت اعلام مشکل در کالای دریافتی (بندهای 1-4) و نیاز به بازگشت کالا، لازم است قبل از بازگرداندن کالا، از طریق تلفن 32822547-041 ،تلگرام یا واتس آپ دنیزیدک به شماره (09381194635) و یا ایمیل return@denizyadak.ir اقدام گردد.
  • به منظور بازگشت کالا، لازم است فرم بازگشت کالا، به طور کامل و با دقت تکمیل شود و به همراه محصول و یا از طریق ایمیل return@denizyadak.ir ارسال شود. در صورت عدم ارسال فرم بازگشت کالا دنیزیدک از پذیرش کالای مرجوعی خودداری خواهد کرد.
  • باید محموله بازگشتی با پست سفارشی ارسال شود و رسید پستی نیز به همراه محموله و یا از طریق ایمیل return@denizyadak.ir ارسال شود.
  • هزینه کالای بازگشتی در صورت تایید بازگشت، به عهده دنیزیدک خواهد بود.
  • در صورت مشاهده هرگونه آسیب دیدگی در بسته بندی محموله دریافتی، از دریافت کالا خودداری کرده و آسیب دیدگی کالا و عدم دریافت آن به پشتیبانی دنیزیدک اطلاع داده شود.
  • به منظور بازگشت کالا، لازم است که کالا در بسته‌بندی جداگانه قرار گرفته و از مخدوش کردن، نوشتن و الصاق هرگونه برچسب بر روی بسته بندی کالا خودداری شود. در صورت مخدوش شدن بسته بندی کالا دنیزیدک از پذیرش کالای مرجوعی خودداری خواهد کرد.
  • پس از بررسی و تایید بازگشت کالا، توسط واحد بازگشت کالا دنیزیدک، حداکثر تا دو روز کاری نسبت به تعویض کالا و یا پرداخت هزینه سفارش به انتخاب مشتری اقدام می‌گردد.
  • در صورت عدم تایید بازگشت کالا توسط کارشناسان دنیزیدک، هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود و کالا به مشتری بازگشت داده می‌شود.
  • پس از بررسی کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر ( بندهای 1-4) تشخیص داده شود کالا به مشتری بازگشت داده می‌شود و در صورت امتناع مشتری از پذیرش کالا، کالا به مدت 30 روز به صورت امانت نزد دنیزیدک باقی می‌ماند و پس از این مدت دنیزیدک هیچگونه مسئولیتی در قبال فقدان و یا آسیب دیدگی کالا بر عهده نخواهد داشت.
  • چنانچه کالای خریداری شده دارای هدیه و اقلام همراه باشد لازم است که به همراه کالای بازگشتی هدیه کالا و اقلام همراه نیز بازگشت داده شود.