رویه ارسال سفارشات

سفارش هایی که در روزهای کاری تا ساعت ۱۴ ثبت شوند در همان روز ارسال میگردد. همچنین، سفارش هایی که بعد از ساعت ۱۴ ثبت می‌شوند در اولین ساعات کاری روز بعد ارسال می‌گردند.

هماهنگی های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، از طرف [مشتری] با [دنیز یدک] انجام می شود.

۱- ارسال توسط پست:

۱- پست پیشتاز
زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست پیشتاز بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت است. هزینه ارسال با  پست پیشتاز بر عهده خریدار است.

۲- پست سفارشی
کلیه سفارش ها با استفاده از سرویس پست سفارشی نیز ارسال می شوند. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست سفارشی ۵ روز است. لازم به ذکر است در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس ‌‏های پستی با کمی تأخیر به دست مشتریان برسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس www.newtracking.post.ir رهگیری کنید.

۲- ارسال با پیک موتوری:

ارسال رایگان با پیک موتوری فقط در شهر [تبریز] صورت می گیرد و هزینه آن برای خریدهای بیشتر از [۱,۰۰۰,۰۰۰] ریال به عهده فروشنده و برای خریدهای کمتر از آن به عهده خریدار است.

معمولا چقدر طول می کشد تا سفارش به دستم برسد ؟

مدت زمان ارسال سفارش به شیوه ارسال، و روز دریافت سفارش بستگی دارد و عموما در کمتر از ۷۲ ساعت سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

چگونه مطمئن باشم که سفارش سالم به دستم می رسد ؟

ما کالای خریداری شده را به صورت کاملا مطلوب بسته بندی می کنیم تا مطمئن شویم که کالا سالم به دست شما برسد.

چگونه می توانم سفارش های خود را از طریق وب سایت پیگیری کنم ؟

برای این کار ابتدا باید با وارد کردن ایمیل و رمز عبوری که هنگام خرید در سایت تعریف کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت «حساب کاربری من» لیست سفارش ها و وضعیت آنها را مشاهده کنید.

در صورتی که در زمان تعیین شده، سفارش تحویل داده نشد، چه باید کرد ؟

لازم است در اولین فرصت از طریق تلفن، پست الکترونیکی و یا فرم تماس موجود در سایت، با واحد فروش تماس گرفته و پیگیری کنید.